Movies
Ratings
607
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
MasterRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5