Titles you rated
IRISRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0