Titles you rated
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The CallRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0