Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.5- The First RideRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
Forbidden DreamRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 2.0
The Drug KingRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5