Series
Ratings
229
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Young Royals Season 2Rated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0- Wentworth Season 8Rated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.5
WentworthRated ★ 4.0
WentworthRated ★ 4.0
The PoliticianRated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.0