Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.0
1917Rated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
G.I. JaneRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 1.5
KnowingRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 2.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0