Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0