Titles you rated
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.5
Dokgo RewindRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0