Series
Ratings
60- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.0- Phantom Singer SpecialRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Phantom Singer 2Rated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Begin Again Season 3Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5