Series
Ratings
28
ChernobylRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
Fate/stay nightRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 2.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
MononokeRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0