Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
A Time to KillRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Devils StayRated ★ 1.0
BallerinaRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 3.0
LobbyRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
The GorgeRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 0.5
NocturnalRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 2.5