Series
Ratings
47
Low LifeRated ★ 3.5
1923 Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
YellowstoneRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The BequeathedRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0