Movies
Ratings
837
Audition 109Rated ★ 1.5
The Shadow's EdgeRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Amazon Bow MasterRated ★ 1.0
UprisingRated ★ 2.5
Bring It OnRated ★ 2.0
Our Little SecretRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
What Jennifer DidRated ★ 2.5