Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Perhaps LoveRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 4.0