Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 4.0
JirisanRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Street Woman FighterRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
MistyRated ★ 3.0
Our Little Summer VacationRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.5
Save MeRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0