Series
Ratings
77
The SimpsonsRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Birth SecretRated ★ 3.5
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.5
Give Me FoodRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.5
My Daughter the FlowerRated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.5