Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
Nail Shop ParisRated ★ 2.0
IRISRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 5.0