Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Sweet Bobby: My Catfish NightmareRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jailbreak: Love on the RunRated ★ 3.0
The Menendez BrothersRated ★ 4.0
Cyber Hell: Exposing an Internet HorrorRated ★ 3.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 3.0
Lover, Stalker, KillerRated ★ 3.0
The Truth About Jussie Smollett?Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
A Deadly American MarriageRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
CreepRated ★ 2.5