Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Ugliest House in America Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The AcolyteRated ★ 2.5
Derry GirlsRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0