Movies
Ratings
384
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 2.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0
ThirstRated ★ 4.0