Movies
Ratings
31
TransformersRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
John WickRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5