Movies
Ratings
367
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 0.5
OVERLORD: The Sacred KingdomRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.0
John WickRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
The FortressRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0