Series
Ratings
34
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 0.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
I Parry Everything: What Do You Mean I’m the Strongest? I’m Not Even an Adventurer Yet!Rated ★ 2.5
Alternate World PharmacyRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's Strongest Season 2Rated ★ 1.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.0
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 2.0
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 2.0- The Misfit of Demon King Academy Season 2 Part 2Rated ★ 1.5
I've Somehow Gotten Stronger When I Improved My Farm-Related Skills.Rated ★ 0.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
OverlordRated ★ 4.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 2.0