Titles you rated
#AliveRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
WildRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 3.0
Le Week-EndRated ★ 3.5
400 DaysRated ★ 1.5
I WishRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Nick and Norah's Infinite PlaylistRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 4.5