Movies
Ratings
130
ChicagoRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Giant KingRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
SawRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0