Series
Ratings
18
Life Special Investigation TeamRated ★ 2.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 5.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 5.0- The CravingsRated ★ 4.0