Series
Ratings
38
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
My Love Eun DongRated ★ 2.5
Real MenRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0