Series
Ratings
803
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 3.0- The Road to Red Restaurant Season 2Rated ★ 3.5
Snack KizutsukiRated ★ 3.5- Around The TableRated ★ 3.5
The Road to Red Restaurant Season 1Rated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 4.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Yuru Camp△Rated ★ 3.0
Rokuhodo Yotsuiro BiyoriRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.5
Ikiru Toka Shinu Toka Chichioya TokaRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 1.0