Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 1.5
The Old Man and the SeaRated ★ 4.0
Tower HeistRated ★ 3.5
The Legend of HerculesRated ★ 2.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.5
The Great DictatorRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0