Movies
Ratings
193
The President's Last BangRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
C'est Si BonRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5