Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
FilthRated ★ 3.5
SwordfishRated ★ 3.0
Two LoversRated ★ 4.0
Crazy HeartRated ★ 3.5
King of CaliforniaRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
SomewhereRated ★ 3.5
About SchmidtRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Burning ManRated ★ 3.5
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
The Last SongRated ★ 3.5
Notes on a ScandalRated ★ 3.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
Labor DayRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 5.0