Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Alexander: The Making of a GodRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Hitler and the Nazis: Evil on TrialRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.0- 블리치Rated ★ 3.5
블리치Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Futurama Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5