Titles you rated
SnowpiercerRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The Back-Up PlanRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 5.0