Movies
Ratings
158
Love Is All You NeedRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Any Given SundayRated ★ 4.0
The Lucky OneRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.0
Swing VoteRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
A Moment of RomanceRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 3.0