Series
Ratings
34
Paranoia AgentRated ★ 4.0
ArcherRated ★ 4.0
Over the Garden WallRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 3.0
The Midnight GospelRated ★ 2.0
Star vs the Forces of EvilRated ★ 2.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 2.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 2.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5