Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 5.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5