Titles you rated
SurrogatesRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0- Bank of SeoulRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Honest Candidate 2Rated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
The Devil's DealRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5