Titles you rated
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0