Movies
Ratings
45
TitanicRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0