Movies
Ratings
300
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0