Series
Ratings
288
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Perfect WomanRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5
Paradise KissRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Boogiepop And OthersRated ★ 3.0
Welcome to Irabu's OfficeRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0