Movies
Ratings
696
MidsommarRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Mother!Rated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 3.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 0.5
PaprikaRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0