Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Days of HeavenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
TootsieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Ballad of a SoldierRated ★ 3.5
MAD SAD BADRated ★ 3.5- SandRated ★ 3.5
- YeongaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Mother!Rated ★ 4.5
The LacemakerRated ★ 3.5
ScarecrowRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The Silent ChildRated ★ 3.5
The Neighbors' WindowRated ★ 4.0
StuttererRated ★ 3.0