Titles you rated
Takopii's Original SinRated ★ 4.0- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- Sgt. Frog Season 7Rated ★ 5.0
- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- Sgt. FrogRated ★ 4.5
- Sgt. Frog Season 6Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- 獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 학교의 고백Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.5- 한강 노벨문학상 수상 기념 앙코르 특집방송 - 문학기행Rated ★ 3.5
Medical Documentary-7yoilRated ★ 3.5