Titles you rated
Lunch QueenRated ★ 4.0
KyôhanshaRated ★ 4.5- エンジンRated ★ 4.0
Good Luck!!Rated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Manhattan Love StoryRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0