Movies
Ratings
160
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 1.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 1.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 1.0
BeatRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 1.0
The HangoverRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 5.0