Titles you rated
Children of HeavenRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
KinseyRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Vertical LimitRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
The WaveRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
King KongRated ★ 5.0