Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
SleepRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
HeatRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
Creed IIRated ★ 2.5
CreedRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5