Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 0.5
Generation KillRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Day of the JackalRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The GentlemenRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Ragnarok Season 3Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The Witcher Season 3Rated ★ 2.5
SEAL TeamRated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 5.0