Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0